Sepet
Günün Yıldızı Onvec Şerit LED

Marka Koruma

nolsa.com, üçüncü taraf haklarına ve özellikle tescilli marka haklarına büyük bir saygı gösterir. Bu değerler çerçevesinde, nolsa.com'da sunulan tüm ürün ve hizmetlerin, marka hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarına tam bir uyum içinde olmasını taahhüt ederiz.

 

Fikri mülkiyet haklarına saygı gösterme prensibimiz, platformumuz üzerinde herhangi bir şekilde hizmet sunan ve/veya alışveriş yapan tüm kullanıcılar için geçerlidir. Bu bağlamda, nolsa.com, kullanıcılarının marka hakları ve fikri mülkiyet haklarına saygı göstermesini ve bu hakları ihlal eden eylemlerden kaçınmasını bekler.

 

nolsa.com, marka sahipleri ile proaktif ve sürekli bir iş birliği içindedir. Marka sahipleri veya yetkili temsilcileri tarafından nolsa.com'a iletilen her türlü hak ihlali iddiasını ciddiye alırız ve bu tür iddiaları hızlı ve etkili bir şekilde araştırırız.

 

nolsa.com olarak platformumuzdaki herhangi bir içerik veya ürün, marka sahibinin açık rızası olmaksızın bir markayı kullanıyorsa, bu içerik veya ürün hızla kaldırılır.

 

Ayrıca, platformumuzda sahte veya taklit ürünlerin satışını önlemek için dikkatli önlemler alıyoruz. Hakların ve emeğin korunmasını taahhüt eder, bu taahhüdümüzü de her zaman en yüksek standartlarda yerine getiririz.