Sepet
Günün Yıldızı Onvec Şerit LED

Mağaza Yardım

Merhaba Değerli Nolsa.com Mağaza Sahibi,


Nolsa.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz! Sizin için en iyi deneyimi sağlamak amacıyla buradayız. Eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki adımları takip ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz:


Adım 1: Sorununuzu Tanımlayın


Lütfen yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde tanımlayın. Hangi sayfa veya işlem sırasında sorun yaşadığınızı belirtmek, size daha hızlı ve etkili yardımcı olmamıza olanak sağlar.


Adım 2: Destek Kanallarımızı Kullanın


E-posta: Sorularınızı veya sorunlarınızı destek@nolsa.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Ticket Oluşturma: Panelinizde oturum açtıktan sonra sağ üstte bulunan Bildirimler > Site Yöneticisine Soru Sor adımlarını izleyerek bizlere sorunuzu veya sorununuzu ulaştırabilirsiniz.

Telefon: Sorununuz ile ilgili numarası 0850 242 60 04 olan Satıcı Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

Canlı Destek: Nolsa.com ana sayfasında yer alan canlı destek butonunu kullanarak anında bir destek temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Adım 3: Bilgilerinizi Paylaşın


Hızlı ve etkili bir çözüm için, sorununuzu açıklarken lütfen şu bilgileri paylaşmayı unutmayın:


Mağaza İsmi

Ürün veya hizmetle ilgili detaylar

Hata mesajları veya ekran görüntüleri (varsa)


Adım 4: İşlem Takibi


Sorununuzun çözümü için başvurunuzun durumunu takip etmek istiyorsanız, talep numaranızı belirtmeyi unutmayın. Size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için bu numara önemlidir.


Eğer bu adımları takip ederek sorununuz çözülmezse veya herhangi bir ek yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Nolsa.com ekibi her zaman yanınızda!


Saygılarımızla,


Nolsa.com Destek Ekibi